giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze
Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień murowy rzędowy ogrodowy piaskowiec polski

Opis:

Nasza przedsiębiorstwo to w pełni polski producent, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów kamieniarskich, takich jak kamień murowy i kamień na dom, a także kompleksowe rozwiązania w postaci obudów kominkowych oraz całych kominków. Wszystkie nasze produkty pochodzą z własnych surowców skalnych, wydobywanych ze złóż piaskowca kolorowego, co nadaje im unikalną kolorystykę dostępną jedynie w Polsce.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra II, będąca częścią zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik zlokalizowanego w Grabowie koło Wólki Włościańskiej, stanowi jedno z naszych cennych źródeł surowca. Posiadamy obecnie pięć kopalni, a wydobycie piaskowca kolorowego odbywa się wyłącznie za pomocą mechaniczno-wyburzeniowych metod, korzystając z koparek gąsienicowych i kołowych wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym. Wspieramy również proces wydobycia maszynowego poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarek udarowo-pneumatycznych. Po zastosowaniu wiertarek pneumatyczno-udarowych używamy klinów trójdzielnych lub wywierconych otworów, zalewając je proszkiem pęczniejącym, aby odspoić większe bloki skalne. Tworzymy również spody robocze, umożliwiając jak najbardziej ekonomiczne wydobycie, jednocześnie segregując pozyskany surowiec skalny pod względem jakości.

W naszym kamieniarskim zakładzie w malowniczej wiosce Grabowie przekształcamy wydobyty piaskowiec w różnorodne produkty, w tym kamień ogrodowy , kamień na ściany domu oraz kamień ogrodowy. Oferujemy także kompleksowe rozwiązania w postaci obudów kominkowych i pospółki drogowej, które powstają przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością, nadając każdemu projektowi wyjątkowy charakter.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień na ścieżki
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 669
Dodane: 2023.11.21
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj